Grono pedagogiczne

Dyrektor: Tadeusz Gaś

Wicedyrektor: Beata Kiecoń - Cieńciała

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

1

Biegun Bogusław

język angielski

2

Czermak Agnieszka

matematyka

3

Drabik Krystyna

geografia

4

Gaś Tadeusz

informatyka

5

Gandzel Aleksandra

przedmioty zawodowe elektroniczne

6

Grabarczyk Beata

przedmioty zawodowe, informatyka

7

Greń Stanisław

przedmioty zawodowe mechaniczne

8

Grzegorz Barbara

pedagog

9

Grzegorzek Jarosław

przepisy ruchu drogowego

10

Gwizdała Joanna

przedmioty zawodowe cukiernicze

11

Hutyra Elżbieta

język polski

12

Kawa Agnieszka

przedmioty zawodowe fotograficzne

13

Kasperczyk Wacław

przedmioty zawodowe elektroniczne

14

Kiecoń-Cieńciała Beata

matematyka

15

Kisza Izabela

język angielski

16

Kołodziej Leszek

przedmioty zawodowe elektryczne i elektroniczne

17

Kołodziejczyk Zdzisław

wychowanie fizyczne

18

Krajewska Dorota 

wychowanie fizyczne

19

Krzempek Celina 

język angielski

20

ks. Gwoździewicz Tomasz

katecheta – religia katolicka

21

ks. Kropacz Juliusz

katecheta – religia katolicka

22

ks. Wawrzeczko Bogdan

katecheta-religia ewangelicka

23

Kurnyta Anna

chemia, matematyka, przedmioty zawodowe

24

Liszka Jarosław

przedmioty zawodowe

25

Macura Agnieszka

przedmioty zawodowe kosmetyczne

26

Macura Janusz

wychowanie fizyczne

27

Motylewska Sylwia

pedagog

28

Nawrat Beata

matematyka

29

Piwocha Katarzyna

przedmioty zawodowe

30

Podżorna Celina

język polski, wiedza o kulturze

31

Rakus Urszula

język polski, wiedza o kulturze

32

Retka Jan

fizyka, przedmioty zawodowe

33

Rusok-Stanisławska Karina

język angielski, biologia, przedmioty zawodowe

34

Rzechanek Jerzy

przedmioty zawodowe fotograficzne

35

Serafinowska Dorota

chemia, EDB, przedmioty zawodowe

36

Staniek-Kałuża Ilona

wos, przedmioty zawodowe

37

Staszczyszyn Bronisław

podstawy przedsiębiorczości, PO, informatyka

38

Suchy Joanna

wychowanie fizyczne

39

Szczepańska Karina

przedmioty zawodowe fotograficzne, biblioteka

40

Szczepański Krzysztof

przedmioty zawodowe elektroniczne

41

Szweda Leszek

informatyka, przedmioty zawodowe

42

Szweda Renata

przedmioty zawodowe

43

Urbańska- Gruca Tatiana

biblioteka, język polski

44

Wajdzik Anna

język angielski

45

Welc Piotr

historia

46

Wilczyńska Ewa

przedmioty zawodowe

47

Żagan Ewa

historia

 



« wstecz