Uczniowe i absolwenci

     Uczniowe LO     

Rocznik Klasa Profil Wychowawca Listy
2012 - 2015 1A humanistyczny Bożena Przybyła lista uczniów
         
2011 - 2014 2A ekonom.-techn. / językowo-geogr. Beata Nawrat lista uczniów
2011 - 2014 2B humanistyczno-społeczny Monika Wójcik lista uczniów
2011 - 2014 2C sportowo - turystyczny Korneliusz Rakus lista uczniów
         
2010 - 2013 3A ekonom.-techn. / ekolog.-biolog. Daria Śmieja-Piesecka lista uczniów
2010 - 2013 3B humanistyczno-społeczny Halina Kuś lista uczniów
2010 - 2013 3C sportowo - turystyczny Joanna Suchy lista uczniów
         

 

    Absolwenci LO      

Rocznik Klasa Profil Wychowawca Listy
1989 - 1993 A podstawowy Michał Bujok lista absolwentów
         
1990 - 1994 A podstawowy Bronisław Staszczyszyn lista absolwentów
         
1991 - 1995 A podstawowy Danuta Wójcik lista absolwentów
         
1992 - 1996 A z rozszerzonym programem informatyki Tadeusz Gaś lista absolwentów
1992 - 1996 B podstawowy Danuta Dańska lista absolwentów
         
1993 - 1997 A z rozszerzonym programem informatyki Piotr Hussar lista absolwentów
1993 - 1997 B podstawowy Michał Bujok lista absolwentów
         
1994 - 1998 A z rozszerzonym programem informatyki Anna Domagała lista absolwentów
1994 - 1998 B podstawowy Urszula Biedrawa lista absolwentów
1994 - 1998 C podstawowy Bronisław Staszczyszyn lista absolwentów
1994 - 1998 D podstawowy Korneliusz Rakus lista absolwentów
         
1995 - 1999 A z rozszerzonym programem informatyki Grzegorz Greń lista absolwentów
1995 - 1999 B podstawowy Mirosław Frycz lista absolwentów
1995 - 1999 C podstawowy Maria Słowik-Broda lista absolwentów
1995 - 1999 D podstawowy Bogusław Biegun lista absolwentów
         
1996 - 2000 A z rozszerzonym programem informatyki Tadeusz Gaś lista absolwentów
1996 - 2000 B podstawowy Zdzisław Kołodziejczyk lista absolwentów
1996 - 2000 C podstawowy Danuta Dańska lista absolwentów
1996 - 2000 D podstawowy Danuta Wójcik lista absolwentów
         
1997 - 2001 A z rozszerzonym programem informatyki Piotr Hussar lista absolwentów
1997 - 2001 B podstawowy Teresa Papkala lista absolwentów
1997 - 2001 C podstawowy Joanna Suchy lista absolwentów
1997 - 2001 D podstawowy Urszula Rakus lista absolwentów
1997 - 2001 E podstawowy Michał Bujok lista absolwentów
         
1998 - 2002 A z rozszerzonym programem informatyki Danuta Czaus-Maciejewska lista absolwentów
1998 - 2002 B ogólny Urszula Biedrawa lista absolwentów
1998 - 2002 C ogólny Izabela Kubicius lista absolwentów
1998 - 2002 D ogólny Bronisław Staszczyszyn lista absolwentów
         
1999 - 2003 A z rozszerzonym programem informatyki Grzegorz Greń lista absolwentów
1999 - 2003 B ogólny Maria Słowik-Broda lista absolwentów
1999 - 2003 C z rozszerzonym programem języka angielskiego Bożena Przybyła lista absolwentów
1999 - 2003 D ogólny Korneliusz Rakus lista absolwentów
1999 - 2003 E ogólny Izabela Krassek-Kopyciok lista absolwentów
         
2000 - 2004 A informatyczny Lucyna  Olma lista absolwentów
2000 - 2004 B ogólny Beata Nawrat lista absolwentów
2000 - 2004 C z rozszerzonym programem języka angielskiego Bogusław Biegun lista absolwentów
2000 - 2004 D ogólny Ewelina Klimek lista absolwentów
         
2002 - 2005 A matematyczno- informatyczny Piotr Hussar lista absolwentów
2002 - 2005 B językowo-informatyczny Joanna Suchy lista absolwentów
2002 - 2005 C humanistyczny Urszula Rakus lista absolwentów
2002 - 2005 D ogólny Teresa Papkala lista absolwentów
2002 - 2005 E sportowy Zdzisław Kołodziejczyk lista absolwentów
         
2003 - 2006 A matematyczno- informatyczny Grzegorz Greń lista absolwentów
2003 - 2006 B z rozszerzonym programem języka angielskiego i niemieckiego Piotr Welc lista absolwentów
2003 - 2006 C humanistyczny Bronisław Staszczyszyn lista absolwentów
2003 - 2006 D biologiczno-chemiczny Michał Bujok lista absolwentów
2003 - 2006 E sportowo-turystyczny Korneliusz Rakus lista absolwentów
         
2004 - 2007 A informatyczny Marek Zagórny lista absolwentów
2004 - 2007 B językowy Anna Wajdzik lista absolwentów
2004 - 2007 C humanistyczny Izabela Krassek - Kopyciok lista absolwentów
2004 - 2007 D biologiczno-chemiczny Bożena Przybyła lista absolwentów
2004 - 2007 E sportowy Marcin Michalik lista absolwentów
         
2005 - 2008 A informatyczny Lucyna Jaronicka lista absolwentów
2005 - 2008 B językowy Daria Śmieja - Piesecka lista absolwentów
2005 - 2008 C humanistyczny Bogusław Biegun lista absolwentów
2005 - 2008 D sportowy Zdzisław Kołodziejczyk lista absolwentów
         
2006 - 2009 A matematyczno- informatyczny / biologiczno-chemiczny Monika Wójcik lista absolwentów
2006 - 2009 B językowy Urszula Rakus lista absolwentów
2006 - 2009 C humanistyczny Ewelina Klimek lista absolwentów
2006 - 2009 D sportowo-turystyczny Korneliusz Rakus lista absolwentów
         
2007 - 2010 A humanistyczny Piotr Welc lista absolwentów
2007 - 2010 B językowy Grzegorz Greń lista absolwentów
2007 - 2010 C sportowo-turystyczny Bronisław Staszczyszyn lista absolwentów
         
2008 - 2011 A humanistyczny Anna Wajdzik / Ewelina Klimek lista absolwentów
2008 - 2011 B informatyczny Alina Konior lista absolwentów
2008 - 2011 C sportowo-turystyczny K. Zacharjasiewicz / Anna Kulawska lista absolwentów
         
2009 - 2012 A ekonom.-techn. / ekolog.-biolog. Lucyna Jaronicka lista absolwentów
2009 - 2012 B językowy Piotr Welc lista absolwentów
2009 - 2012 C humanistyczno-społeczny Izabela Krassek-Kopyciok lista absolwentów
2009 - 2012 D sportowo - turystyczny Zdzisław Kołodziejczyk lista absolwentów

 



« wstecz