Napad gangu Mikołaja na Liceum w Skoczowie

Dodano: 2011-12-06

Napad gangu Mikołaja na Liceum w Skoczowie

6 grudnia od godziny 9.00 w naszej szkole słychać było ciche kolędowanie oraz przeżuwanie cukierków. Sprawcą całego zamieszania była osoba o pseudonimie Mikołaj wraz ze swoimi wspólnikami, których pieszczotliwie nazywał Aniołkami, Diabełkami, Reniferem oraz prywatnym fotografem. Cała szajka przyznała się do napadania na bezbronnych uczniów w trakcie lekcji, zmuszania do śpiewania kolęd pod groźbą wysmarowania węglem oraz do przekupstwa cukierkami, także nauczycieli w zamian za pomyślne zdanie matury. Jak się potem okazało nauczyciele chętnie przyjmowali słodkości, jednak sprawa nie zostanie przekazana do prokuratury, gdyż sam dyrektor skusił się na cukierka.
Około godziny 11.00 całe zamieszanie ucichło a sami winowajcy próbowali zrzucić winę na panią profesor Monikę Maślisz, która to miała być organizatorem całego zdarzenia oraz domagali się zwrotu kosztów przejazdu z Laponii. Na szczęście akcja nie wywołała żadnych poważnych problemów, jedynie uśmiechy na twarzach wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. W takim razie liczymy, że w przyszłym roku ponownie odwiedzi nas gang Mikołaja!
Skład:
Mikołaj: Marek Strządała
Aniołki: Basia Siekierka, Asia Łupieżowiec
Diabełki: Karolina Kowalczyk, Ewelina Moskała
Renifer z gitarą: Justyna Gołyszny
Fotograf: Tomek Budny
 « wstecz