STYPENDYSTA PREMIERA W NASZEJ SZKOLE !!!

Dodano: 2011-10-03

STYPENDYSTA PREMIERA W NASZEJ SZKOLE !!!

… tak, to Sebastian Kasperczyk z klasy 2A, który w roku szkolnym 2010/2011 uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole - 5,36. Uroczyste wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów odbyło się 3 października br. w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej. Sebastian otrzymał tak zaszczytne wyróżnienie z rąk Pana Stanisława Fabera, Śląskiego Kuratora Oświaty, a dyplom został własnoręcznie podpisany przez Premiera Donalda Tuska.
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością również P. Mirosława Nykiel – posłanka do Sejmu RP, P. Waldemar Jędrusiński – wiceprezydent Bielska Białej, P. Janusz Kaps – z-ca dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku-Białej, P. Elżbieta Adamowska – Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach.
Jesteśmy dumni z osiągnięć Sebastiana i przyznanego mu stypendium. Gratulujemy!!!
… i już dziś namawiamy pozostałych uczniów do ambitnego startu o zdobycie przyszłoroczego trofeum.
 « wstecz