Finał I Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego SACRUM

Dodano: 2016-06-08

Finał I Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego SACRUM

 Fundacja "Bliżej Młodych" oraz ZSTiO w Skoczowie ogłosiła wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego SACRUM. Dnia 6 czerwca 2016 r. w Muzeum św. Jana Sarkandra w Skoczowie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród wszystkim laureatom. Ks. Piotr Hoffman i dyrektor ZSTiO w Skoczowie pan Tadeusz Gaś krótko podziękowali uczestnikom konkursu. Ks.Tomasz Gwoździewicz opowiedział jak zrodził się pomysł na konkurs i wyjaśnił wybór jury. Laureaci otrzymali nagrody pieniężne, książki i zestaw gadżetów ŚDM diecezji bielsko-żywieckiej. Następnie zwycięzcy opowiedzieli krótko o sobie i w jakich okolicznościach zrobili swoje zdjęcia.

Zapraszamy do odwiedzania Muzeum św. Jana Sarkandra, gdzie do połowy lipca będzie można ogladać wszystkie prace konkursowe.

Wyniki konkursu:

Miejsce 1 – Sebastian Wójcik z Bielska-Białej
Miejsce 2 – Magdalena Szatanik z Glinki
Miejsce 3 – Patrycja Kumorek z Ochab (ZSTiO w Skoczowie)
Wyróżnienie – Paulina Smela ze Skoczowa (ZSTiO w Skoczowie)
 
Miejsce 1 – Sebastian Wójcik
 
Miejsce 2 – Magdalena Szatanik
 
Miejsce 3 – Patrycja Kumorek
 
Wyróżnienie – Paulina Smela
 
 
 
 
 
 
 
 
 


« wstecz