Plener Malarsko – Fotograficzny

Dodano: 2016-06-09

Plener Malarsko – Fotograficzny

W poniedziałek 6 czerwca odbył się Integracyjny Plener Malarsko – Fotograficzny.

Głównym organizatorem imprezy było Stowarzyszenie „Zobaczyć marzenia” działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Skoczowie. Impreza została zorganizowana na Kaplicówce przy parafii Ewangelicko – Augsburskiej.

Jej głównym celem była integracja młodzieży naszej szkoły z dziećmi i młodzieżą z ZSS. Uczniowie kształcący się w zawodzie Technik Organizacji Reklamy wykorzystali swoje zdolności plastyczne i kierowali pracą swoich kolegów i koleżanek z drugiej szkoły. W wyniku tej współpracy powstało kilkanaście obrazów przedstawiających okolicę kościoła widzianą oczami młodzieży.

Uczniowie uczący się w zawodzie Fototechnik dokumentowali całe wydarzenie. Ich zadaniem było wykonanie fotografii reportażowej. Efekty pracy możecie zobaczyć poniżej.

W czasie malowania i fotografowania panowała miła rodzinna atmosfera, uczniowie obu szkół chętnie nawiązywali nowe znajomości. Myślę, że wszyscy uczestnicy będą miło wspominać to wydarzenie, więc DO ZOBACZENIA ZA ROK.« wstecz