Sukcesy w lidze strzeleckiej

Dodano: 2016-06-10

Sukcesy w lidze strzeleckiej

W Zespole Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych w Cieszynie odbyło się uroczyste wręczenie pucharów, dyplomów i nagród za turniej Szkolnej Ligi Strzeleckiej Powiatu Cieszyńskiego o Puchar Przechodni Dyrektora MOSiR  w Cieszynie i najlepszego strzelca powiatu cieszyńskiego szkół ponadgimnazjalnych w 2016r. 

Po podsumowaniu czterech rund  rywalizacji młodzieży w dwuboju: pistolet pneumatyczny  i karabinek pneumatyczny, drużyna ZSTiO zajęła IV.miejsce pośród dziewięciu drużyn. Indywidualnie: Ewelina Wychadańczuk zajęła III.miejsce, Roman Gazda IV.miejsce, a Bartek Mleczko XV. miejsce. Gratulujemy reprezentantom szkoły świetnych wyników!

Organizatorem zawodów był Zarząd Powiatowo-Miejski LOK w Cieszynie, a uczniowie w zawodach uczestniczyli pod opieką p.Doroty Serafinowskiej.« wstecz