Wycieczka klasy Ia i IIa

Dodano: 2012-06-26

Wycieczka klasy Ia i IIa

Wycieczka klasy Ia i IIa

W dniu 14 czerwca wyjechaliśmy na dwudniową wycieczkę do Tresnej koło Żywca.
Pierwszy dzień był pełen wrażeń. Po przydzieleniu domków i rozpakowaniu walizek i bagaży ruszyliśmy do parku linowego. W oczach niektórych z nas można było zauważyć przerażenie, jednak przełamaliśmy nasze słabości i wspięliśmy się do góry na liny, kładki, drabinki i platformy.  Z dobrej zabawy skorzystały nawet nasze panie profesorki – Pani Daria i Pani Monika. Bawiliśmy się wyśmienicie. Po wariacjach na drzewach nadszedł czas na zajęcia w grupach: chłopcy uczestniczyli w zajęciach z elementami alpinistyki, natomiast dziewczyny zaliczyły kurs samoobrony.
Po obiedzie chwila odpoczynku, a później paintball. Zostaliśmy ubrani w specjalne stroje, maski oraz otrzymaliśmy broń tzw. markery. Wyglądaliśmy jak prawdziwa grupa antyterrorystyczna. Mimo deszczu zabawa była odlotowa! Nad naszym bezpieczeństwem czuwali sympatyczni instruktorzy. Zabawa była wyśmienita, a my wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.
Wieczorem integrowaliśmy się siedząc przy „ognisku”. Uśmiechy nie znikały z naszych twarzy, gawędziliśmy i śpiewaliśmy przy gitarze. Niektórzy z nas oglądali fascynujący mecz, a pozostali bawili się przy blasku księżyca. Po długiej nocy nadszedł czas na realizacje planu dnia drugiego. Najpierw odwiedziliśmy elektrownię szczytowo-pompową, a następnie wyjechaliśmy kolejką na Górę Żar. Tam odpoczęliśmy, zrobiliśmy trochę zdjęć i pieszo powędrowaliśmy na dół.
Po wyczerpującym zejściu z Góry Żar zatrzymaliśmy się w Żywcu, gdzie każdy z nas mógł coś zjeść. I tak dobiegła końca nasza wycieczka.
Dwa pełne dni wrażeń, przeżyć i przygód minęły w mgnieniu oka. I najważniejsze, że nie ma osoby, która kręciłaby nosem. ;)
BYLE DO NASTĘPNEGO WYJAZDU !!!
 « wstecz