Święto Niepodległości

Dodano: 2017-11-11

Święto Niepodległości

W dniu 10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji narodowego Święta Niepodległości. Występ zatytułowany „Za niepodległość, całość i wolność ojczyzny naszej” przygotowała klasa 3TES pod  okiem wychowawcy Pani Agnieszki Szewczyk-Herda oraz Pani Ewy Żagan – nauczyciela historii. Po odśpiewaniu hymnu państwowego akademię rozpoczął Henryk Stec, wykonując na pianinie „Sonatinę”. Następnie występ poprowadzili recytatorzy: Kacper Górski, Michał Madzia, Michał Kokot i Krzysztof Stebel, a rolę narratora przyjął Bartosz Mleczko. Prezentację multimedialną oraz oprawę muzyczną akademii przygotował Olaf Grabowski. Nad obsługą sprzętu elektroniczne czuwali jak zawsze uczniowie kl. 4TS: Roman Gazda i Piotr Pilak.« wstecz