Game of Jobs

Dodano: 2017-12-01

Game of Jobs

Podobnie jak w poprzednim roku społeczność szkolna Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach zaprosiła zaprzyjaźnione szkoły techniczne z Polski, Czech i Słowacji do udziału w Game of Jobs, wśród których znalazła się również reprezentacja naszej szkoły w składzie Klaudia Wilczak i Aneta Dyczek z klasy 4 THF. Game of Jobs to rywalizacja oparta na zasadach obowiązujących w świecie gier komputerowych. W zabawie brały udział 2-osobowe drużyny, którym został przydzielony „opiekun” z szkoły w Zdzieszowicach. Uczniowie rozwiązywali proste zadania tematycznie powiązane z trzema światami: światem transportu i spedycji, światem grafiki komputerowej oraz światem efektów. Dziewczyny poradziły sobie bardzo dobrze i w podsumowaniu zajęły 2. miejsce. Opiekun Leszek Szweda« wstecz