Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Dodano: 2017-12-14

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

11 grudnia 2017 roku w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej, odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/28.01 Dyplomy wręczał Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i poseł na sejm Stanisław Szwed oraz Śląski Wicekurator Oświaty Jacek Szczotka. Wśród stypendystów znalazła się również uczennica naszej szkoły Jagoda Dawidczyk z klasy 2 Technikum. Uroczystość uświetnił występ saksofonowy uczniów szkoły muzycznej. Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane uczniom szkół ponadgimnazjalnych, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, zdobyli najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Serdecznie gratulujemy Jagodzie dotychczasowych osiągnięć i życzymy sukcesów w kolejnym roku szkolnym.

 « wstecz