„Wiosenne Manewry” czyli dzień otwarty WSB w Skoczowie

Dodano: 2018-03-22

„Wiosenne Manewry” czyli dzień otwarty WSB w Skoczowie

Wszyscy doskonale wiemy, że 21 marca uczniom jest niewygodnie w szkolnych ławach, dlatego z ogromną radością skorzystaliśmy z zaproszenia wzięcia udziału w „Wiosennych Manewrach” organizowanych przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa – Wydział Nauk Społecznych w Skoczowie przy ul. Bielskiej 17. Organizatorzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej młodzieży przygotowali wiele atrakcji takich jak konkursy z nagrodami i zabawy, a także warsztaty tematyczne: „Dieta dla mózgu”; „Mnemotechniki” oraz pokaz ratownictwa medycznego. Serdecznie dziękujemy Pani Prodziekan Monice Biegun oraz pozostałym pracownikom uczelni za uatrakcyjnienie Pierwszego Dnia Wiosny uczniom naszej szkoły.« wstecz