POWIATOWY FINAŁ SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

Dodano: 2012-10-09

POWIATOWY FINAŁ SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

POWIATOWY FINAŁ SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Cieszyn 08.10.2012 r.

 

     Na cieszyńskich obiektach „Pod Wałką” spotkali się najlepsi przełajowcy szkół ponadgimnazjalnych aby rywalizować w sztafetach przełajowych. Dziewczęta miały do pokonania dystans 6 x  800 m natomiast chłopcy  6 x 1500 m. Przywieźliśmy z tych zawodów dwa puchary. Ekipa naszych licealistek w składzie: Barbara Wojtyła, Małgorzata Greń, Ewa Grzybek, Zofia Kołodziejczyk, Sylwia Adamik i Joanna Rudzicka – finiszowały na 2 miejscu, natomiast drużyna chłopców w składzie: Marek Cholewa, Damian Bojko, Paweł Rojczyk, Dawid Sikorski, Paweł Sokołowski i Przemysław Strządała dobiegli do mety na 1 miejscu zdobywając tytuł mistrzowski. Obie nasze drużyny awansowały do kolejnego szczebla zawodów – rejonowych.« wstecz