Rejonowe zawody w biegach przełajowych

Dodano: 2012-10-12

Rejonowe zawody w biegach przełajowych

Rejonowe zawody w biegach przełajowych, szkół ponadgimnazjalych.

We wsi Łąka w powiecie pszczyńskim, 10 października zostały rozegrane zawody w biegach przełajowych, dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się z udziałem uczniów naszej szkoły. Dziewczyny miały do pokonania trasę o długości ok. 800m, biegły w składzie: Barbara Wojtyła, Małgorzata Greń, Ewa Grzybek, Zofia Kołodziejczyk, Sylwia Adamik i Joanna Rudzicka. Uplasowały się na 2 miejscu. Natomiast chłopcy musieli pokonać ok. 1km, w składzie: Marek Cholewa, Damian Bojko, Paweł Rojczyk, Dawid Sikorski, Paweł Sokołowski i Przemysław Strządała. Panowie uplasowali się również na 2 miejscu. Niestety drugie miejsca, nie dały naszym zawodnikom awansu do dalszego etapu, więc pozostaje czekać do przyszłego roku.« wstecz