Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dodano: 2018-06-25

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek, 22 czerwca 2018 r. dobiegł końca rok szkolny 2017/2018. Młodzież pożegnała szkołę podczas uroczystej akademii. Dla części z nich było to ostatnie chwile w szkole, abiturienci z klas trzecich Szkoły Zasadniczej, klasy 3A, 3B i 3C rozpoczynają kolejny etap swojego dorosłego życia. Pan Dyrektor, Tadeusz Gaś wraz z wychowawcami, panią Beatą Nawrat, panią Izabelą Kiszą i panią Kariną Rusok-Stanisławską wręczyli im świadectwa ukończenia szkoły. Najlepsi otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wyróżniono również najlepszych uczniów pozostałych klas Szkoły Zasadniczej, Branżowej i Technikum. Pan Dyrektor wszystkim życzył udanych i bezpiecznych wakacji, absolwentom Szkoły Zasadniczej przypomniał o możliwości kontynuowania nauki w zaocznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych, które wchodzi w skład naszego Zespołu Szkół. Życzył im zdobywania kolejnych kwalifikacji zawodowych. Młodzież kończyła obecny rok szkolny w bardzo miłej atmosferze, stworzonej przez program artystyczny, który przygotowała klasa 2TES i Samorząd Uczniowski pod kierunkiem, pań Agnieszki Czermak i Kariny Szczepańskiej.« wstecz