Konkurs plastyczny „Niepodległość w oczach młodzieży”

Dodano: 2018-11-08

Konkurs plastyczny „Niepodległość w oczach młodzieży”

W dniu 7.11.2018 r., o godz. 1300 w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Cieszynie odbyło się uroczyste zakończenie „III Powiatowego Konkursu Plastycznego - Polska Niepodległość w Oczach Młodzieży”. Nasze technikum reprezentowały: Jagoda Dawidczyk, Kamila Gańczarczyk i Natalia Kuczera z klasy III TF. W konkursie wzięło udział 65 uczniów z 11 szkół ponadgimnazjalnych powiatu cieszyńskiego. Jury kierował dr hab. Jarosław Skutnik, reprezentujący Wydział Artystyczny Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. W tak licznej grupie prac został dostrzeżony projekt graficzny Kamili Gańczarczyk, który nagrodzono wyróżnieniem. Była to praca zatytułowana „Niepodległość tworzyli ludzie”. Prace Kamili, Jagody i Natalii powstały dzięki wsparciu nauczycieli bibliotekarzy i pani Beaty Grabarczyk. Opiekunem uczennic podczas wyjazdu do Cieszyna była pani T. Urbańska-Gruca.

« wstecz