Konkurs ekologiczny pt. "Świadomy wie co robić z ZSEE".

Dodano: 2012-10-23

Konkurs ekologiczny pt. "Świadomy wie co robić z ZSEE".

Konkurs ekologiczny pt. "Świadomy wie co robić z ZSEE".

Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej z Warszawy serdecznie zaprosza uczniów szkoły do udziału w konkursie ekologicznym pt. "Świadomy wie co robić z ZSEE" Na dzieci czekają ciekawe zadania konkursowe i wspaniałe nagrody. Uroczysty finał konkursu odbędzie się w Warszawie w obecności gości honorowych i mediów.
Główną ideą konkursu jest zachęcenie uczniów do dbania o środowisko przyrodnicze wskutek mądrego i przemyślanego segregowania elektrośmieci. Konkurs podzielony jest na dwa etapy, podczas których uczniowie poznają problemy swojej gminy, znajdą miejsca, o których wcześniej nic nie wiedzieli, nauczą społeczność lokalną jak być ekologicznym i dbać o czystość otoczenia oraz wspólnie zorganizują zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na swoim terenie.
 

REGULAMIN KONKURSU

Organizatorzy odbierają elektroodpady zebrane przez szkoły podczas II etapu konkursu!
 
Rejestracja uczestników i szczegółowe informacje o konkursie na stronie www.elektroodpadyprostezasady.pl 
 
Zapraszam do konkursu!
 
 
Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej
tel. 22 668 92 68
fax 22 883 50 96

www.elektroodpadyprostezasady.pl; biuro@mroee.pl; edukacja@mroee.pl

 
Konkurs odbywa się w ramach kampanii edukacyjnej "Elektroodpady - proste zasady" dofinansowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 « wstecz