Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Dodano: 2018-12-19

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

W poniedziałek 17 grudnia 2018 roku w Auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej, odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy wręczał Śląski Wicekurator Oświaty Jacek Szczotka wraz z Dyrektorem Delegatury w Bielsku Białek Tomaszem Kowalikiem. Wśród stypendystów znalazła się również uczennica naszej szkoły Jagoda Dawidczyk z klasy 3 Technikum. Uroczystość uświetnił występ wokalny uczniów tamtejszego Zespołu Szkół, którzy w ramach przerw między wręczaniem kolejnych stypendiów wykonywali przy akompaniamencie pianina partie wokalne. Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane uczniom szkół ponadgimnazjalnych, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, zdobyli najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Serdecznie gratulujemy Jagodzie dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

« wstecz