Gminne Szkolne zawody narciarskie dziewcząt i chłopców

Dodano: 2019-01-24

Gminne Szkolne zawody narciarskie dziewcząt i chłopców

22 stycznia bieżącego roku na Stoku Narciarskim Pod Dębem w Skoczowie odbyły się Gminne Szkolne zawody narciarskie dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich zorganizowane przez SOSiR w Skoczowie. W zawodach przy bardzo dobrych warunkach narciarskich – wystarczająca ilość śniegu, perfekcyjnie przygotowana trasa, brali udział również przedstawiciele naszej szkoły. Reprezentantami naszej szkoły byli: Paulina Buchta, Sikora Damian, Kamil Marchewka, Piotr Konderla, Jakub Pietrasina, Jakub Gawlas, Maciej Malik, Jan Kożusznik, Tomasz i Dawid Gaura. Program zawodów obejmował jeden przejazd slalomu giganta, zawodnicy startowali oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców, w poszczególnych grupach wiekowych. W najstarszej grupie mieliśmy swych faworytów , złotymi medalistami zostali : Paulina Buchta oraz Tomasz Gaura. Na miejscu II został sklasyfikowany Dawid Gaura a Maciej Malik zajął miejsce III . Młodzi adepci narciarstwa wykazywali się niezłą techniką jazdy i ustawiony slalom pokonywali bez większych problemów w rewelacyjnym czasie : Paulina Buchta – 31,30sek., Tomasz Gaura- 20,91 sek., Dawid Gaura-21,75 sek., Maciej Malik- 23,72 sek. Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników życząc dalszych sukcesów na stokach!

« wstecz