Plener na stoku narciarskim

Dodano: 2019-01-30

Plener na stoku narciarskim

W środę 30 stycznia korzystając z pięknej słonecznej pogody klasa 3TF wraz z opiekunami pojechała do Ustronia Polany szkolić swoje umiejętności w wykonywaniu fotografii sportowej. Uczniowie mieli do wykonania dwa zadania pierwsze przy dużej przesłonie i dłuższym czasie naświetlania w celu wykonania zdjęcia z rozmytym tłem i ostrą fotografowaną osobą. Poprawne wykonanie zdjęcia wymagało dodatkowo synchronizacji oka i ręki gdyż wybranie właściwego ujęcia było poprzedzone śledzeniem szusującego narciarza. Drugie zadanie miało być ostre w całości co wymagało niższej przesłony i bardzo krótkiego czasu naświetlania by dobrze uchwycić poruszające się osoby. Wszyscy uczestnicy wykonali mnóstwo zdjęć, a fantastyczna pogoda sprzyjała dobrym humorom.

« wstecz