Warsztaty przedmiotowe dla ósmoklasistów i gimnazjalistów

Dodano: 2019-02-01

Warsztaty przedmiotowe dla ósmoklasistów i gimnazjalistów

W czwartek, 31.01.2019 r., gościliśmy w naszym ZSTiO uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Brennej, którzy przyjechali do nas na zajęcia warsztatowe. Gimnazjaliści i ósmoklasiści, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego, zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i uczestniczyli w cyklu zajęć warsztatowych. Były to warsztaty: kosmetyczne, elektroniczne, z grafiki komputerowej, z mechaniki pojazdowej i fotograficzne. Zajęcia realizowali nauczyciele naszej szkoły i byli to: pani Beata Kiecoń-Cieńciała, pani Izabela Kisza, pani Aleksandra Gandzel, pani Beata Grabarczyk, pan Jarosław Liszka i pan Jerzy Rzechanek. Z relacji uczestników wynika, że zajęcia bardzo podobały się młodzieży, były profesjonalnie przygotowane i bardzo ciekawie przeprowadzone.

« wstecz