Kolejny wyjazd na praktyki zagraniczne

Dodano: 2019-02-02

Kolejny wyjazd na praktyki zagraniczne

2 lutego grupa naszych uczniów z 2, 3 i 4 klas technikum wraz z opiekunami- p. Kariną Rusok-Stanisławską i p. Celiną Krzempek wyjeżdża już kolejny raz na praktyki zagraniczne do Rimini we Włoszech w ramach programu ERASMUS+. Przed wyjazdem młodzież uczestniczyła w kursie języka włoskiego, w zajęciach kulturowych oraz pedagogicznych.

Grupa 13 fototechników, 4 uczniów z organizacji reklamy oraz 1 handlowiec będzie realizować praktyki zawodowe we włoskich firmach fotograficznych, handlowych i agencjach reklamy. Przed uczestnikami niezapomniane chwile oraz dużo pracy pod okiem włoskich specjalistów. Uczniowie rozwiną swe umiejętności zawodowe i językowe oraz stawią czoła nowym wyzwaniom. Życzmy im powodzenia!« wstecz