Bal Studniówkowy klas maturalnych

Dodano: 2019-01-29

Bal Studniówkowy klas maturalnych

Jak co roku klasy maturalne naszej szkoły zorganizowały bal studniówkowy, który odbył się 26 stycznia w „Dworze Świętoszówka”. Jak nakazuje tradycja, na początku odtańczono poloneza, do którego wszystkich uczestników wprowadził fragment tekstu z „Pana Tadeusza” odczytany przez prowadzących. Studniówka jest ważnym wydarzeniem w życiu przyszłych absolwentów, gdyż oznacza nie tylko wieczór pełen radości, dobrej zabawy, ale również symbolizuje początek odliczania 100 dni do egzaminów maturalnych. „Niech uczestnictwo w tej zabawie stanie się dla nas powodem do dumy i radości, że w niedalekiej przyszłości zostaniemy absolwentami Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie, jednocześnie tworząc historię naszej szkoły” – tymi pięknymi słowami prowadzący zwrócili się do wszystkich gości, podkreślając jednocześnie, jak ważna jest dla nich nasza szkoła. Po podziękowaniach skierowanych do pana dyrektora Tadeusza Gasia, pani wicedyrektor Beaty Kiecoń- Cieńciały, wychowawców oraz wszystkich nauczycieli uczennice klasy 4TRF zaśpiewały piosenkę „Już czas”, do której na gitarze akompaniował im uczeń klasy 4TS. Po krótkim programie artystycznym rozpoczęła się zabawa do „białego rana”.

« wstecz