PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ

Dodano: 2012-10-26

PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ

PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ za rok szkolny 2011/2012

 

25 października w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się uroczystość wręczenia nagród za wyniki współzawodnictwa sportowego szkół prowadzonej przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Cieszynie, za rok szkolny 2011/2012.

Wśród nagrodzonych  znalazła się również nasza szkoła, która zajęła wysokie drugie miejsce. Nagrodę z rąk Starosty Cieszyńskiego - Jerzego Nogowczyka w imieniu naszej szkolnej sportowej społeczności przyjęli: Zastępca Dyrektora Tadeusz Gaś oraz nauczyciel wychowania fizycznego Korneliusz Rakus.

Na sukces naszej szkoły złożyły się głównie starty w  drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców,  udział w drużynowych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców, wyniki drużyn siatkarskich oraz biegi narciarskie dziewcząt.« wstecz