Warsztaty przedmiotowe dla ósmoklasistów i gimnazjalistów

Dodano: 2019-02-07

Warsztaty przedmiotowe dla ósmoklasistów i gimnazjalistów

 

W czwartek, 07.02.2019 r., gościliśmy ponownie w naszym ZSTiO uczniów ze szkół podstawowych na zawodowych warsztatach zajęciowych.

      Ósmoklasiści i gimnazjaliści ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie oraz ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego, zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i uczestniczyli w cyklu zajęć warsztatowych. Były to warsztaty: kosmetyczne, elektroniczne, z grafiki komputerowej, z mechaniki pojazdowej i fotograficzne. Zajęcia realizowali nauczyciele naszej szkoły i byli to: pani Beata Kiecoń-Cieńciała, pani Izabela Kisza, pani Aleksandra Gandzel, pani Beata Grabarczyk, pan Leszek Kołodziej i pan Jerzy Rzechanek.

     Uczestnicy zajęć opuszczali naszą szkołę zadowoleni i mile zaskoczeni ofertą edukacyjną naszej szkoły. Przypominamy więc wszystkim zainteresowanym, że w przyszłym roku szkolnym zapraszamy uczniów do nauki w Liceum Ogólnokształcącym, Technikum lub Branżowej Szkole I stopnia.

 « wstecz