Warsztaty przedmiotowe dla ósmoklasistów i gimnazjalistów

Dodano: 2019-03-05

Warsztaty przedmiotowe dla ósmoklasistów i gimnazjalistów

We wtorek, 05.03.2019 r., gościliśmy w naszym ZSTiO uczniów ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu, którzy przyjechali do nas na zajęcia warsztatowe. Gimnazjaliści i ósmoklasiści, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego, zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i uczestniczyli w cyklu zajęć warsztatowych. Były to warsztaty: kosmetyczne, elektroniczne, z grafiki komputerowej, z mechaniki pojazdowej i fotograficzne. Zajęcia realizowali nauczyciele naszej szkoły i byli to: pani Beata Kiecoń-Cieńciała, pani Joanna Stec, pani Barbara Grzegorz, pani Aleksandra Gandzel, pani Beata Grabarczyk, pan Jarosław Liszka i pan Jerzy Rzechanek. Uczniowie wraz z opiekunami opuszczali naszą szkołę z uśmiechami na twarzach i z zainteresowaniem dzielili się miedzy sobą wrażeniami, jakie wynieśli po praktycznych zajęciach zawodowych.

« wstecz