Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Dodano: 2019-03-10

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

W sobotę 2.03.2019 trzech uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”(etap gminny). W zmaganiach brali udział członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z: Wiślicy, Skoczowa, Ochab, Pierśćca i Pogórza. Turniej odbywał się w szkole podstawowej w Ochabach. Konkurs składał się z dwóch etapów: pisemnego w formie testu oraz ustnego. Najlepszy z naszych zawodników Michał Jaworski z kl.IA walczył w drugim etapie i w efekcie zajął miejsce tuż za podium. Ostatecznie nasi reprezentanci zajęli miejsca: Michał Jaworski z kl.IA 4.miejsce, Krzysztof Bobola z kl.IT 5.miejsce, Kacper Macura z kl.IA 6.miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym przedstawicielom, a w szczególności liderowi grupy i życzymy dalszych sukcesów! Autor: Krzysztof Bobola kl.1T

« wstecz