Warsztaty przedmiotowe dla gimnazjalistów i ósmoklasistów

Dodano: 2019-03-18

Warsztaty przedmiotowe dla gimnazjalistów i ósmoklasistów

W piątek, 15.03.2019 r., gościliśmy w naszym ZSTiO uczniów ze Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi w Pierśćcu, którzy przybyli do nas na zajęcia warsztatowe. Uczniowie klas ósmych i trzecich klas gimnazjalnych, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego, zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i uczestniczyli w cyklu zajęć warsztatowych. Były to warsztaty: kosmetyczne, elektroniczne, z grafiki komputerowej, z mechaniki pojazdowej i fotograficzne. Zajęcia realizowali nauczyciele naszej szkoły i byli to: pani Joanna Stec, pani Barbara Grzegorz, pani Aleksandra Gandzel, pani Beata Grabarczyk, pani Agnieszka Kawa i pan Jarosław Liszka. Uczniowie wraz z opiekunami opuszczali naszą szkołę z uśmiechami na twarzach i z zainteresowaniem dzielili się miedzy sobą wrażeniami, jakie wynieśli po praktycznych zajęciach zawodowych.

« wstecz