Warsztaty przedmiotowe dla gimnazjalistów

Dodano: 2019-03-19

Warsztaty przedmiotowe dla gimnazjalistów

W poniedziałek, 18.03.2019 r., gościliśmy w naszym ZSTiO uczniów klas trzecich gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skoczowie, którzy przybyli do nas na zajęcia warsztatowe. Kolejna grupa gimnazjalistów, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego, zapoznała się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i uczestniczyła w cyklu zajęć warsztatowych. Były to warsztaty: kosmetyczne, elektroniczne, z mechaniki pojazdowej i fotograficzne. Zajęcia realizowali nauczyciele naszej szkoły i byli to: pani Joanna Stec, pani Barbara Grzegorz, pani Agnieszka Kawa, pan Wacław Kasperczyk i pan Jarosław Liszka. Uczniów, biorących udział w zajęciach elektronicznych wspierali przyszli technicy elektronicy z klasy 2TE: Szymon Madecki i Mateusz Sikorski. Gimnazjaliści uczestniczyli w zaproponowanych im formach zajęć z ogromnym zaangażowaniem i zainteresowaniem. Opuszczając naszą szkołę, dzielili się miedzy sobą wrażeniami, jakie wynieśli po praktycznych zajęciach zawodowych.

« wstecz