Bowling we Frydku-Mistku

Dodano: 2019-03-21

Bowling we Frydku-Mistku

W środę, 20.03.2019 r., grupa młodzieży z naszej szkoły uczestniczyła w wyjeździe do czeskiego Frydka-Mistka i tam brała udział w Międzynarodowym Turnieju Młodzieżowym w Bowling, czyli grała w kręgle. Turniej został zorganizowany przez naszego czeskiego partnera – Zespół Szkół Zawodowych we Frydku-Mistku – w ramach współpracy międzynarodowej. Naszą wyjazdową drużynę tworzyli uczniowie: Izabela Olma (2TF), Dominik Kohut (3TE), Maciej Byrtek (3TS) i Paweł Pałka (3TS). W turnieju zajęli IV miejsce. Ich opiekunem była pani Dorota Krajewska. Po turnieju wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do zwiedzania szkoły, mogli zobaczyć nowe wyposażenie warsztatów szkolnych i nowoczesne laboratoria językowe. Turniej był znakomitym wydarzeniem integracyjnym, w którym uczestniczyły grupy uczniów z Polski, Czech i Słowacji.

« wstecz