Turniej motoryzacyjny w Międzyświeciu

Dodano: 2019-03-30

Turniej motoryzacyjny w Międzyświeciu

Jak co roku w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu zostały zorganizowane powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Turniej odbył się 28.03.2019 r. Drużyny startowały w następujących konkurencjach: 1. Test wiedzy – 25 pytań – zagadnienia dotyczące zasad i przepisów ruchu drogowego. 2. Test z historii polskiej motoryzacji – 15 pytań. 3. Praktyczne przygotowanie pojazdu do jazdy. 4. Znajomość zasad pierwszej pomocy przedmedycznej i umiejętności ich stosowania. 5. Jazda sprawnościowa samochodem. Drużynę ZSTiO w Skoczowie reprezentowali uczniowie: 1. Dawid Gaura 4TS 2. Paweł Pałka 3TS 3. Henryk Stec 4TS Zespół, w podanym składzie w klasyfikacji drużynowej, wywalczył II miejsce. Uczniów do konkursu przygotowywał pan Jarosław Liszka, nauczyciel przedmiotów zawodowych branży samochodowej. Gratulujemy sukcesu!« wstecz