Prezentacje handlowców i fototechników

Dodano: 2019-04-05

Prezentacje handlowców i fototechników

W środę 3 kwietnia odbyły się prezentacje uczniów klasy 3TFH uczących się w zawodach technik handlowiec i fototechnik. Prace uczniów nawiązywały do poznanych zagadnień z przedmiotów zawodowych technicy handlowcy przedstawiali zagadnienia związane z obrotem towarowym, marketingiem, badaniami rynku a także biznes plan. Natomiast grupa fototechników zaprezentowała zdjęcia wykonane techniką cyfrową w kilku sesjach o bardzo różnej tematyce ale przeważały portrety najładniejsze zdjęcia zostały wydrukowane na płótnie, piance lub w formie fotoksiążki. Każdy z nich wykorzystując umiejętności nabyte na przedmiotach multimedialnych przygotował krótki film oraz projekt strony internetowej. Przygotowane przez uczniów strony można zobaczyć poniżej:

Natalia - portret

Karolina  - portret

Kinga - portret

Natalia - fotografia sportowa

Jarek - komiks

Jagoda - fotografia nocna

Julia - fotografia dziecięca

Oskar - reportaż

Michalina - fotografia mody« wstecz