Pożegnanie maturzystów

Dodano: 2019-04-29

Pożegnanie maturzystów

W piątek, 26 kwietnia 2019 roku w auli naszego ZSTiO w Skoczowie odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów szkoły, którzy kończyli naukę w Technikum i Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Szkoła żegnała rocznik 2019 w zawodach: technik elektronik, technik pojazdów samochodowych, fototechnik i technik organizacji reklamy. Wychowawcami klas były panie: Agnieszka Szewczyk-Herda i Anna Wajdzik. Opiekunem suchaczy w klasie licealnej byla pani Krystyna Drabik. Dyrektor, Tadeusz Gaś, w słowie skierowanym do absolwentów gratulował im ukończenia szkoły, życzył powodzenia na egzaminach maturalnych i powodzenia w dalszym życiu. Zachęcał uczniów, opuszczających mury ZSTiO do podejmowania dalszych owocnych wyzwań w sferze edukacyjnej i zawodowej. Absolwenci, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz wyróżniali się w pracy na rzecz szkoły, otrzymali świadectwa i nagrody książkowe. Izabela Olechno z klasy 4TRF, jako absolwentka z najwyższą średnią ocen, odebrała z rąk dyrektora szkoły „złoty indeks”, ufundowany przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Skoczowie. Absolwentów żegnali uczniowie klasy 3TFH, którzy pod kierunkiem nauczycieli: pani Celiny Podżornej i pana Leszka Szwedy przygotowali okolicznościowy program słowno – muzyczny.

« wstecz