3. miejsce Pawła Pałki na Międzynarodowych Igrzyskach Rzemiosł w Trzyńcu

Dodano: 2019-05-21

3. miejsce Pawła Pałki na Międzynarodowych Igrzyskach Rzemiosł w Trzyńcu

W czwartek 16 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowych Igrzyskach Rzemiosł, organizowanych w czeskim Trzyńcu. Paweł Pałka z kl. III TS zdobył III miejsce w kategorii mechanik. W jego kategorii – mechanik - należało wykonać element i dopasować go z jego drugą połową. Tu przydały się umiejętności zdobyte na szkolnych warsztatach podczas zajęć z obróbki metalu. Oceniany był właściwy sposób wykonania oraz czas. W kategorii elektryk naszą szkołę reprezentował Dominik Kohut z kl. III TE. Zadaniem Dominika było złożenie i uruchomienie instalacji elektrycznej, zgodnie z otrzymanym schematem. Niestety inni uczestnicy byli szybsi. Igrzyska Rzemiosł w Střední odborná škola Třineckých železáren odbywają się co roku. Podczas rozgrywek uczniom kibicował nauczyciel Jarosław Liszka.

« wstecz