Rajd integracyjny na Grabową

Dodano: 2019-09-15

Rajd integracyjny na Grabową

Tradycyjnie początkiem roku szkolnego uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie wybrali się na rajd górski. Trasa tegorocznej wędrówki przebiegała z doliny Leśnicy na górę Grabową. Po dotarciu na miejsce uczestnicy rajdu wzięli udział w różnego rodzaju konkursach. Najlepsi we współzawodnictwie okazali się uczniowie pierwszej klasy liceum o profilu ratowniczo-pożarniczym i kosmetycznym. Drugie miejsce zajęli uczniowie pierwszej klasy branżowej kształcący się w zawodzie sprzedawca, cukiernik i elektronik. Na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie pierwszej klasy liceum kosmetycznego. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor i towarzyszyła wspaniała, słoneczna pogoda. Rajd był dofinansowany ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2019 r.« wstecz