Konsultacje dla maturzystów

Dodano: 2020-05-21

Konsultacje dla maturzystów

Konsultacje dla maturzystów w szkole od 25.05.2020 r.


W celu zapobiegania zakażeniom wirusem SARS-CoV-2 rekomenduję:

  • Przed wejściem na teren szkoły na specjalnie oznaczonym stoliku znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. Wszystkie osoby wchodzące do szkoły są zobligowane do skorzystania z niego według zamieszczonej instrukcji.
  • Uczniowie przez cały czas przebywania w budynku szkoły muszą mieć założone maseczki ochronne.
  • Uczniowie mający konsultacje w pracowniach komputerowych, muszą mieć założone rękawiczki ochronne. Przed wejściem do pracowni komputerowej uczniowie są zobowiązani zdezynfekować ręce. Po zakończeniu konsultacji należy zdjąć rękawiczki ochronne i wrzucić do specjalnie oznakowanego kosza, który znajduje się przed wejściem do sali komputerowej.
  • Podczas konsultacji w grupie może przebywać do 12 uczniów.
  • Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą z mydłem i nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.
  • Należy unikać większych skupisk uczniów w jednym pomieszczeniu oraz na korytarzach. Po zakończeniu konsultacji bezwzględnie należy przestrzegać zasady utrzymania 2 m. odległości pomiędzy uczniami. Ta zasada również obowiązuje podczas korzystania z szafek ubraniowych.
  • Nie przychodź na konsultacje, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
  • Zabieraj do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie będziesz mógł ich pożyczać od innych uczniów.
  • W drodze do i ze szkoły korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowuj dystans społeczny.
  • Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania. Stosownie zwracaj uwagę innym w tym zakresie.

 

Harmonogram konsultacji dla maturzystów:


4TES
 27.05.2020 r. (środa), sala: A104, I piętro

1. Język polski: godz. 8.00 - 8.45, konsultant: U. Rakus
2. Język angielski: godz. 9.00-9.45, konsultant: C. Krzempek
3. Matematyka: godz. 10.00-10.45, konsultant: B. Kiecoń - Cieńciała
 

4TFH
 27.05.2020 r. (środa), sala: A209, II piętro

1. Matematyka: godz. 8.00-8.45, konsultant: B. Nawrat
2. Język angielski: godz. 9.00-9.45, sala A104, konsultant: C. Krzempek
3. Język polski: godz. 10.00 - 10.45, konsultant: C. Podżorna
 

dyr. Tadeusz Gaś

 

 

 « wstecz