Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dodano: 2020-06-25

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie.

W dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020, roku szkolnego wyjątkowego pod wieloma względami - pragnę Wam wszystkim podziękować, za Wasz trud i zaangażowanie w niełatwy proces nauczania. Wszyscy zasłużyliście na wypoczynek i realizację swoich tak samo ważnych planów w okresie wakacyjnym. Życzę Wam, aby każdy dzień wakacji był ciekawy, atrakcyjny i bezpieczny. Pamiętajcie – tylko bezpieczne wakacje mogą być radosne i udane.

Drodzy Absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia.

W tym roku kończycie pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, gdyż niemal równocześnie z ukończeniem szkoły rozpoczynacie dorosłe życie. Każdy z Was rozpoczynając naukę w tej szkole miał swoje cele, marzenia, które w ciągu tych trzech lat pragnął zrealizować. Dla wielu było to na pewno poznanie nowych ciekawych osób, ale przede wszystkim zdobycie określonego wykształcenia i  zapewnienie sobie doskonałej przyszłości.
Życzę Wam wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

dyr. Tadeusz Gaś

 « wstecz