VI edycja festiwalu Fotografii Analogowej "Skofot"

Dodano: 2020-11-08

VI edycja festiwalu Fotografii Analogowej "Skofot"

Już w najbliższą sobotę kolejna VI edycja festiwalu Fotografii Analogowej "Skofot". Tym razem z powodu sytuacji panującej w kraju festiwal odbędzie się w całości online poprzez transmisje na profilu facebook: Skofot. Impreza rozpocznie się o godz 10 wykładem Jakuba Dziewita: Przyjemność błędu, relacje społeczne i slow photography, czyli dlaczego lubimy fotografię analogową. Następnie kolejno zaprezentują się artyści: Kamil Myszkowski, Krzysztof Szlapa, Michał Patroń i Titus Popławski. Wszyscy oni związani są z fotografia analogową, a ich zainteresowania są bardzo różnorodne: od projektów dokumentalnych, artystycznych, konceptualnych po portrety. Festiwal powstaje dzięki inicjatywie nauczyciela fotografii Jerzego Rzechanka i wsparciu organizacyjnym Stowarzyszenia "Wrzos". Finansowany jest przez Gminę Skoczów i Radę Rodziców ZSTiO w Skoczowie.

Relacje na żywo na portalu Facebook, profil: Skofot. Sobota 14 listopada godz 10-17


Szczegółowy program:
Jakub Dziewit - godz 10
Kamil Myszkowski - godz 11.30
Krzysztof Szlapa - godz 13
Michał Patroń - godz 14.30
Titus Popławski - godz 16


 « wstecz