Święto Odzyskania Niepodległości

Dodano: 2020-11-12

Święto Odzyskania Niepodległości

11 listopada skromna delegacja uczniów i pracowników naszej szkoły uczestniczyła w równie skromnych obchodach tego ważnego święta na terenie Skoczowa11 listopada jest dniem ważnym dla każdego Polaka. 102 lata temu Polska odzyskała niepodległość. Świętując Narodowy Dzień Niepodległości, doceniamy wolność i niezależność naszego państwa oraz wspominamy tych, którzy walczyli o to, aby Nasza Ojczyzna odzyskała niepodległość. Tegoroczne obchody, ze względu na panującą epidemię, różniły się od tych z poprzednich lat. Tym razem liczba osób biorąca udział w oficjalnych obchodach musiała zostać ograniczona, ale symbolicznego hołdu nie mogło zabraknąć. W złożeniu kwiatów pod pomnikiem przy ulicy Mickiewicza w Skoczowie wzięła udział delegacja z naszej szkoły w osobach: pani wicedyrektor Beaty Grabarczyk, pani sekretarz Iwony Gruszczyk oraz dwójki uczniów reprezentujących Samorząd Uczniowski Julii Majer z klasy 2TBP i Kamila Króla z klasy 4TESF. .« wstecz