Aktualności

Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej

2019-10-11

W czwartek 10 października odbyły się akademie z okazji Święta Edukacji Narodowej. Od wielu lat 14. października jest szczególnym dniem dla polskich uczniów i nauczycieli. Tego dnia obchodzimy Święto Edukacji Narodowej. Jest to okazja, aby docenić pracę nauczycieli i podziękować im za codzienny trud wychowawczy.

więcej »
Konkurs “4 minuty, które decydują o życiu”

Konkurs “4 minuty, które decydują o życiu”

2019-10-09

8.października w Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbył się konkurs “4 minuty, które decydują o życiu”. Uczniowie z 16. szkół średnich powiatu cieszyńskiego rywalizowali ze znajomości zasad udzielania I.pomocy przedmedycznej. Najpierw mieli do rozwiązania trudny test wiadomości, a następnie podczas scenek odgrywanych przez ratowników medycznych musieli wykazać się umiejętnościami praktycznymi.

więcej »
Oskar Mistrzem

Oskar Mistrzem

2019-10-06

W Urzędzie Miejskim w Cieszynie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w cyklu zawodów strzeleckich o tytuł Najlepszego Strzelca Miasta Cieszyna. W trakcie 6 zawodów odbywających się na wiosnę 2019 swoje mistrzostwo potwierdził Oskar Kotuszyński z kl. IVTF zajmując I.miejsce w klasyfikacji młodzieżowej szkół powiatu cieszyńskiego!

więcej »
Julia najlepsza

Julia najlepsza

2019-10-03

Julia Błahut z kl.ILAP okazała się najlepsza wśród młodzieży szkolnej powiatu-dziewczeta na zawodach strzeleckich z pistoletu sportowego! Julia zdobyła “Puchar Wójta Gminy Goleszów”.

więcej »
Historyczna Gra Miejska

Historyczna Gra Miejska

2019-09-30

W piątek, 27.09.2019 r., uczniowie ze szkół podstawowych Miasta i Gminy Skoczów oraz uczniowie Technikum z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie wzięli udział w Historycznej Grze Miejskiej, którą zorganizowała skoczowska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej z Bielska-Białej we współpracy i z udziałem nauczycieli i uczniów ZSTiO w Skoczowie.

więcej »
 Dni otwarte ATH

Dni otwarte ATH

2019-09-26

W dniu 24.09.2019 klasa 4TS i TE (technik pojazdów samochodowych, technik elektronik) była gościem Akademii Techniczno– Humanistycznej w Bielsku–Białej, gdzie na wydziale Budowy Maszyn i Informatyki uczestniczyła w Dniach Otwartych Wydziału.

więcej »
Zwycięstwo w biathlonie

Zwycięstwo w biathlonie

2019-09-26

W ramach współpracy międzynarodowej między szkołami z Czech, Polski i Słowacji reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w letnim biathlonie w Cadcy na Słowacji. Drużyna w składzie: Damian Szczypka kl.IIA, Patryk Oleksy kl.IITS i Szymon Madecki kl.IIITE miała za zadanie przebiec 2x po 1100m oraz oddać 5 strzałów z karabinu, w pozycji leżącej- każdy z członków sztafety.

więcej »
Rajd integracyjny na Grabową

Rajd integracyjny na Grabową

2019-09-15

Tradycyjnie początkiem roku szkolnego uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie wybrali się na rajd górski.

więcej »
Początek sezonu strzeleckiego

Początek sezonu strzeleckiego

2019-09-11

W niedzielę, 8.września, rozpoczęła się jesienna edycja Zawodów Strzeleckich o tytuł Najlepszego Strzelca Powiatu Cieszyńskiego na strzelnicy myśliwskiej w Goleszowie.

więcej »